Flotilové pojištění vozidel

Flotilové pojištění je komplexní pojistné řešení pro vozové parky skládající se ze tří a více vozidel, která jsou ve vlastnictví jednoho majitele či firmy, nebo která jsou předmětem leasingu. Toto pojištění je tedy vhodné pro veškeré společnosti či fyzické osoby disponující vozovým parkem.
Flotilové pojištění může obsahovat pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení), havarijní pojištění, doplňkové služby, jako připojištění skel, připojištění úrazu, náhradního vozidla a další. V neposlední řadě pak také asistenční služby s rozsahem dle vašich potřeb.
Analýza rizik

Jak vám můžeme pomoci

 • Nastavení nejvhodnějších parametrů a rozsahu pojištění dle vašich potřeb a situace.

 • Kompletní servis spojený s likvidací pojistných událostí.

 • Správa vašeho flotilového pojištění.

 • Zajištění připojištění a odpojištění vozidel.

 • Vystavení nových zelených karet.

 • Každoroční kontrola podmínek pojištění na celém pojistném trhu za účelem zajištění nejvýhodnější možné nabídky v daném roce.

Společnostem užívajícím pracovní stroje jsme schopni daný stroj pojistit i vůči škodám způsobeným při výkonu pracovní činnosti stroje.
Pokud se zabýváte logistikou či přepravou, mohla by vás zajímat také možnost pojištění přepravovaného zboží.

Nejčastější dotazy

Které služby a pojištění lze sjednat?
 • Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla

  Jedná se o zákonné pojištění, které kryje škody způsobené třetím osobám a u nějž dokážeme zajistit široký výběr z limitů pojistného plnění.

 • Havarijní pojištění

  Jedná se o pojištění, které kryje škody přímo na vašem vozidle. Jsme schopni nabídnout více variant spoluúčastí a krytých rizik, přepočet obecných cen vašich vozidel do 3,5 t tak, aby odpovídaly aktuálním tržním hodnotám. U havarijního pojištění je možné sjednat také GAP – pojištění nového vozidla na jeho pořizovací hodnotu po dobu minimálně 36 měsíců.

 • Doplňkové služby

  Mezi doplňkové služby, které nabízíme, patři připojištění skel, připojištění úrazu či smrti řidiče i celé posádky, připojištění zavazadel, připojištění zapůjčení náhradního vozidla a mnoho dalších.

 • Asistenční služby

  Velmi užitečná služba při havárii či poruše, která zajistí opravu vozidla na místě, případně jeho odtah. Vyšší asistence pak nabízejí i možnost úhrady nutného noclehu a mnoho dalšího.

Jaké jsou výhody flotilového pojištění?
Výhoda pojištění flotil spočívá v dosažení výhodnějších podmínek pojištění pro celý vozový park, než by tomu bylo v případě individuálních pojistek na každé jedno vozidlo. Mezi hlavní výhody se bezpochyby řadí příznivá cena pojistného. Dále pak efektivní a přehledná správa a evidence, flexibilita pojistného produktu a možnost jeho nastavení přímo dle vašich potřeb.
Co je možné pojistit v rámci flotily?
Pojistit lze nejen veškerá vozidla s přidělenou registrační značkou, ale i vozidla bez přidělené registrační značky, která se nepohybují na veřejné komunikaci, či pracovní stroje.